VII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD

PROGRAM
VII MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ŻYWNOŚCI
EKOLOGICZNEI I REGIONALNEJ NATURA FOOD
ORAZ III TARGÓW EKOLOGICZNEGO STYLU ŻYCIA bejco

Piątek, 3 października  2014 r.
godziny zwiedzania 10.00 – 18.00

AULA

godz. 11:00                             Ceremonia otwarcia VII Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD i III Targów Ekologicznego Stylu Życia bejco

prowadzenie:                          Międzynarodowe Targi Łódzkie

godz. 12:00 – 12:30                Prezentacja produktów firmy BulEco – język angielski
prowadzenie:                          Bul Eco

godz. 12:30 – 14:00                Nowe rozporządzenia dotyczące rolnictwa ekologicznego w Europie Środkowej i Wschodniej  – język angielski

prowadzenia:                          Marco Schlueter, IFOAM EU

godz. 15:30 – 16:30               Wręczenie nagród laureatom Konkursu na najlepsze gospodarstwo ekologiczne 2014

organizator:                            Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

godz. 17:15 – 17:45               Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom Konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2014

prowadzenie:                         Międzynarodowe Targi Łódzkie

 
KLUBOKAWIARNIA SCENOGRAFIA

godz. 20:00                            Uroczyste spotkanie wystawców oraz gości NATURA FOOD 2014 i beECO 2014
- wstęp za zaproszeniami

 
SALA KONFERENCYJNA  A

godz. 14:30 – 17:00                I FORUM EKObranży EKOlogia – EKOnomika – EKOdostawcy – program

organizator:                             MiediaExperts Sp. z o.o. – wydawca czasopisma branżowego EKOdostawcy

 
SEKTOR A – Strefa Miłośników Kawy

godz. 14:00 – 15:00                Sztuka malowania mlekiem na kawie – Latte Art.

organizator:                            Stowarzyszenie Miołśników Kawy

godz. 16:00 – 18:00                Od plantacji do filiżanki, czyli skąd się bierze kawa

prowadzenie:                          Marek Robacha

 
SEKTOR A – Strefa EKOdziecka  - program

godz. 10:00 – 12:00                re: samoloty i inne pojazdy

prowadzenie:                          EKOLUDEK

godz. 12:00 – 14:00                Lubimy zwierzaki – maski

prowadzenie:                          EKOLUDEK

godz. 14:00 – 16:00                Przyrodnicza wyklejanka – praca plastyczna z wykorzystaniem materiału przyrodniczego

prowadzenie:                          EKOLUDEK

godz. 16:00 – 18:00                Ekologiczna biżuteria – ozdoby z makaronu i guzików

prowadzenie:                          EKOLUDEK

SEKTOR B  – Food Track culinary show

godz. 14:00 – 15:00                Pokazy kulinarne – ziemniak, boczek, ozorek, cydr jabłkowy, pigwa

prowadzenie:                          Grzegorz Cielecki

 
SEKTOR D – Strefa kulinarna

godz. 10:30 – 15:00                Konkurs kulinarny dla uczniów szkół gastronomicznych z terenu województwa łódzkiego Tradycyjne Smaki Regionu w ramach projektu „Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu”- część II

organizator:                             Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

godz. 11:00 – 16:00                VII wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków w ramach projektu „Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu” - część II

organizator:                             Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

godz. 16:00 – 16:30                Wręczenie nagród laureatom konkursu kulinarnego dla uczniów szkół gastronomicznych z terenu województwa łódzkiego Tradycyjne Smaki Regionu w ramach projektu „Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu” - część II

organizator:                             Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

godz. 16:30 – 17:00                Wręczenie nagród laureatom VII Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych Tygiel Smaków w ramach projektu  – część II „Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu”

organizator:                            Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Sobota, 4 października 2014 r.
godziny zwiedzania 10.00 – 18.00

 

SALA KONFERENCYJNA A

godz. 11:00 – 14:00                  AKADEMIA BIOKURIERA szczegółowy program

organizator:                              Karol Przybylak, Redaktor Biokurier.pl

godz. 14:00 – 18:00                  BIObiznes Forum – panel dla właścicieli i pracowników sklepów z żywnością ekologiczną szczegółowy program

organizator:                              Międzynarodowe Targi Łódzkie


SALA KONFERENCYJNA B

godz. 11:00 – 12:00                Spotkanie branżowe z IFOAM – język angielski

organizator:                             IFOAM EU

godz. 12:00 – 13:00                Skuteczne Kuracje Oczyszczające  

prowadzenie:                          Liliann Elmborg

godz. 13:00 – 14:00                Ekologicznie = ekonomicznie, czyli 10 pomysłow na oszczędne i naturalne rozwiązania na co dzień

prowadzenie:                          Reni Jusis, ekomama.pl

godz. 14:00 – 15:00                Uprawy  ekologicznej  orkiszu , topinambura, samopszy oraz żeńszenia

prowadzenie:                          Sławomir Chmiel, EKOLOGICZNA Plantacja Żeń-Szeń

godz. 15:00 – 16:00                Oczyszczanie (detox) droga do zdrowia. Badanie żywej kropli krwi.

prowadzenie:                          dr Peter Jentschura, NaturapH

SALA KONFERENCYJNA C

godz. 11:00 – 11:30                Zdrowy Styl Życia a Borelioza (Lyme Disease)

prowadzenie:                          www.polskiecentrumboreliozy.net

godz. 11:45 – 12:15                Zdrowy Styl Życia a Nowoczesne Konto Zdrowotne (OSOZ)

prowadzenie:                          www.osoz.pl

godz. 12:15 – 13:00                Zdrowy Styl Życia a Szczepienia (Stowarzyszenie STOP NOP)

prowadzenie:                          www.stonop.pl

godz. 13:00 – 16:00                Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!

organizator:                             INSPRO

godz. 16:00 – 17:00                Skąd się bierze kawa i kakao?

prowadzenie:                          Jan Paweł Frącz – Pizca del Mundo, Szczypta Świata

godz. 17:00 – 18:00                Hodowla drobiu zgodnie z naturą – czy to w ogóle jest możliwe?

prowadzenie:                          Andżelika Mazurek, Marcin Górzyński Ekologiczny Drób

SEKTOR A – Strefa Miłośników Kawy

godz. 11:00 – 12:00                Alternatywne Metody Parzenia Kawy

prowadzenie:                         Kamil Kwietniewski

godz. 13:00 – 14:00               Sztuka malowania mlekiem na kawie – Latte Art.

prowadzenie:                         Stowarzyszenie Miłośników Kawy

godz. 15:00 – 16:00               Gdzie kolba, gdzie automat

prowadzenie:                         Stowarzyszenie Miłośników Kawy

Strefa EKOdziecka – program

godz. 10:00 – 12:00               Szmacianki gałganki – wykonywanie laleczek z tektury, materiałów, filcu, papieru, sznurka i włóczki.

prowadzenie:                         EKOLUDEK

godz. 12:00 – 14:00               Przyrodnicza wyklejanka – praca plastyczna z wykorzystaniem materiału przyrodniczego

prowadzenie:                         EKOLUDEK

godz. 14:00 – 16:00               Praca z papieru makulaturowego i gazet

prowadzenie:                         EKOLUDEK

godz. 16:00 – 18:00               re: samoloty i inne pojazdy

prowadzenie:                         EKOLUDEK

SEKTOR B – Strefa Food Track culinary show 

godz. 11:00 – 11:30               Naleśniki z serem śmietankowym z galaretką z śliwki węgierki podaną na ciepło.

prowadzenie:                         Grzegorz Cielecki

godz. 13:00 – 14:30               Bezglutenowa kuchnia wegańska „Gryczane bliny z hummusem, majonezem z kalafiora  i wegańskim kawiorem”

prowadzenie:                         Atelier Smaku (Jola Sloma i Mirek Trymbulak)

godz. 15:30 – 16:30               Gęś z międzyrzecza z gratin jabłkowo ziemniaczanym i pianą z fondu gęsiego, krem z korzenia pietruszki z wątróbką drobiową i olejem wyciśniętym na świeżo z rzepaku

prowadzenie:                         Grzegorz Cielecki

SEKTOR D – STOISKO URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

godz. 10:30 – 12:30               Warsztaty dla szefów kuchni z terenu województwa łódzkiego w ramach projektu „Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu” - część II

organizator:                            Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

godz. 13:30 – 15:00               Pokaz kulinarny w ramach projektu „Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu” – część II

prowadzenie:                         Sebastian Kornacki i Dariusz Suchenek
organizator:                           Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Niedziela, 5  października  2014 r.
godziny zwiedzania 10.00 – 16.00

 

SALA KONFERENCYJNA A

godz. 11:00 – 14:00                BIObiznes Forum – panel dla właścicieli i pracowników sklepów z żywnością ekologiczną szczegółowy program

organizator:                            Międzynarodowe Targi Łódzkie

SEKTOR A – Strefa Miłośników Kawy

godz. 10:00 – 18:00                Espresso, cappuccino i Latte Art na domowym ekspresie kolbowym

prowadzenie:                          Stowarzyszenie Miłośników Kawy

godz. 10:00 – 18:00                Bądź baristą w swoim domu

prowadzenie:                          Michał Trzciński

SEKTOR A – Strefa EKOdziecka – program

godz. 10:00 – 12:00               Ekologiczna biżuteria – ozdoby z makaronu i guzików.

prowadzenie:                         EKOLUDEK

godz. 12:00 – 14:00               Papierowe torby – torba z papieru i sznurka na prezenty i inne drobiazgi. Ozdabiana według własnego pomysłu z dostępnych materiałów.

prowadzenie:                         EKOLUDEK

godz. 14:00 – 16:00               Szmacianki gałganki – wykonywanie laleczek z tektury, materiałów, filcu, papieru, sznurka i włóczki.

prowadzenie:                         EKOLUDEK

SEKTOR B – Food Track culinary show

godz. 11:00 – 11:30                Naleśniki z serem śmietankowym z galaretką z śliwki węgierki podaną na ciepło.

prowadzenie:                          Grzegorz Cielecki

godz. 11:30 – 12:00                Kulinarne inspiracje z Kikkoman i TABASCO®

prowadzenie:                          Grzegorz Łapanowski

godz. 12:00 – 12:30                Konkurs Kulinarny dla blogerów; „Eko śniadanie = lepsze wkuwanie” – najlepszy zestaw śniadaniowy dla ucznia szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

prowadzenie:                          Smak Doskonały

godz. 13:00 – 13:30               Kulinarne inspiracje z Kikkoman i TABASCO®

prowadzenie:                         Grzegorz Łapanowski

godz. 13:30 – 14:00               Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie dla blogerów

prowadzenie:                          Smak Doskonały, Międzynarodowe Targi Łódzkie

SEKTOR D – STREFA KULINARNA

godz. 11:30 – 12:30                Pokaz kulinarny w ramach projektu Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu – część II

prowadzenie:                         Maciej Fabisiak i Marcin Suchenek

organizator:                           Stowarzyszenie Polska Ekologia, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

godz. 13:30 – 14:30               Pokaz kulinarny w ramach projektu Kreowanie marki Łódzkie poprzez promocję tradycyjnych smaków regionu- część II

prowadzenie:                         Maciej Fabisiak i Marcin Suchenek

organizator:                           Stowarzyszenie Polska Ekologia, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.